Firma

One Pfleiderer – jeden silny partner w branży materiałów drzewnych wysokiej jakości o doskonałych właściwościach dekoracyjnych, z personelem serwisowym stawiającym Klienta w centrum uwagi oraz konsekwentnym ukierunkowaniem na działania zrównoważone w wymiarze ekonomicznym, ekologicznym i społecznym.

Firma

ONE Pfleiderer

Marka Pfleiderer uformowała się na nowo. Ze spółek Pfleiderer Grajewo i Pfleiderer GmbH powstała jedna prężnie działająca w branży tworzyw drzewnych marka o zasięgu międzynarodowym.

W toku tej transformacji dokonaliśmy harmonizacji wszystkich naszych fabryk. Uprościliśmy procesy, zoptymalizowaliśmy asortyment oraz ofertę usługową. Dzięki nim mają Państwo dostęp do identycznych dekorów, struktur i formatów na całym świecie, jednolitych również zarówno pod względem szerokości, jak i głębokości.

One Pfleiderer oznacza, że jesteśmy jeszcze silnijeszym partnerem w branży tworzyw drzewnych. Dysponujemy jeszcze ciekawaszą ofertę produktową,  posiadamy jeszcze lepsze możliwości obsługi klientów i konsekwentnie stawiamy na zrównoważony rozwój. One Pfleiderer to także nasze niezliczone inspiracje i praktyczne rozwiazania, aby być jeszcze bliżej Ciebie.

X